19 Mart 2019 Salı

Uzundere Askerlik Şubesi Başkanlığı ErzurumŞube Adı:Uzundere Askerlik Şubesi Başkanlığı Erzurum
Yetkili Şube:Yakutiye Askerlik Şubesi Başkanlığı
Telefon:0 442 233 52 70
Fax:0 442 233 58 55
Adres:Gez Mah. Şelale Evler Sok. 25050 Yakutiye-Erzurum
Web Sitesi:https://www.tsk.tr/
Güncelleme:19.03.2019

Uzundere Askerlik Şubesi Başkanlığı Erzurum Hakkında
Uzundere Askerlik Şubesi Başkanlığı Erzurum ERZURUM ili UZUNDERE ilçesinde Gez Mah. Şelale Evler Sok. 25050 Yakutiye-Erzurum adresinde hizmet vermektedir. Uzundere Askerlik Şubesi Başkanlığı Erzurum'na 0 442 233 52 70 telefon numarasından ve 0 442 233 58 55 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Uzundere Askerlik Şubesi Başkanlığı Erzurum iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Uzundere Askerlik Şubesi Başkanlığı Erzurum, ERZURUM, UZUNDERE şehrinde Askerlik Şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer askerlik şubesi tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana ASAL Bölge Başkanlığı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen askerlik şubesinin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok: