19 Mart 2019 Salı

Güngören Askerlik Şubesi Başkanlığı İstanbulŞube Adı:Güngören Askerlik Şubesi Başkanlığı İstanbul
Yetkili Şube:Güngören Askerlik Şubesi Başkanlığı
Telefon:0 212 543 90 88
Fax:0 212 543 88 41
Adres:Sanayi Mah. Şehit Orgeneral Eşref Bitlis Cad. No:1 34170 Güngören-İstanbul
Web Sitesi:https://www.tsk.tr/
Güncelleme:19.03.2019

Güngören Askerlik Şubesi Başkanlığı İstanbul Hakkında
Güngören Askerlik Şubesi Başkanlığı İstanbul İSTANBUL ili GÜNGÖREN ilçesinde Sanayi Mah. Şehit Orgeneral Eşref Bitlis Cad. No:1 34170 Güngören-İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Güngören Askerlik Şubesi Başkanlığı İstanbul'na 0 212 543 90 88 telefon numarasından ve 0 212 543 88 41 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Güngören Askerlik Şubesi Başkanlığı İstanbul iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Güngören Askerlik Şubesi Başkanlığı İstanbul, İSTANBUL, GÜNGÖREN şehrinde Askerlik Şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer askerlik şubesi tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana ASAL Bölge Başkanlığı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen askerlik şubesinin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok: