19 Mart 2019 Salı

Bahçelievler Askerlik Şubesi Başkanlığı İstanbulŞube Adı:Bahçelievler Askerlik Şubesi Başkanlığı İstanbul
Yetkili Şube:Bahçelievler Askerlik Şubesi Başkanlığı
Telefon:0 212 653 20 29
Fax:0 212 653 33 77
Adres:Çoban Çeşme Mah. Fatih Cad. Emniyet Sok. No:1 34196 Bahçelievler-İstanbul
Web Sitesi:https://www.tsk.tr/
Güncelleme:19.03.2019

Bahçelievler Askerlik Şubesi Başkanlığı İstanbul Hakkında
Bahçelievler Askerlik Şubesi Başkanlığı İstanbul İSTANBUL ili BAHÇELİEVLER ilçesinde Çoban Çeşme Mah. Fatih Cad. Emniyet Sok. No:1 34196 Bahçelievler-İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Bahçelievler Askerlik Şubesi Başkanlığı İstanbul'na 0 212 653 20 29 telefon numarasından ve 0 212 653 33 77 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler Askerlik Şubesi Başkanlığı İstanbul iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Bahçelievler Askerlik Şubesi Başkanlığı İstanbul, İSTANBUL, BAHÇELİEVLER şehrinde Askerlik Şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer askerlik şubesi tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana ASAL Bölge Başkanlığı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen askerlik şubesinin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok: