19 Mart 2019 Salı

Keles Askerlik Şubesi Başkanlığı BursaŞube Adı:Keles Askerlik Şubesi Başkanlığı Bursa
Yetkili Şube:Osmangazi Askerlik Şubesi Başkanlığı
Telefon:0 224 272 41 00
Fax:0 224 272 41 51
Adres:Hacı İlyas Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. Zafer Sok. 16020 Osmangazi-Bursa
Web Sitesi:https://www.tsk.tr/
Güncelleme:19.03.2019

Keles Askerlik Şubesi Başkanlığı Bursa Hakkında
Keles Askerlik Şubesi Başkanlığı Bursa BURSA ili KELES ilçesinde Hacı İlyas Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. Zafer Sok. 16020 Osmangazi-Bursa adresinde hizmet vermektedir. Keles Askerlik Şubesi Başkanlığı Bursa'na 0 224 272 41 00 telefon numarasından ve 0 224 272 41 51 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Keles Askerlik Şubesi Başkanlığı Bursa iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Keles Askerlik Şubesi Başkanlığı Bursa, BURSA, KELES şehrinde Askerlik Şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer askerlik şubesi tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana ASAL Bölge Başkanlığı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen askerlik şubesinin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok: