19 Mart 2019 Salı

Sumbas Askerlik Şubesi Başkanlığı OsmaniyeŞube Adı:Sumbas Askerlik Şubesi Başkanlığı Osmaniye
Yetkili Şube:Kadirli Askerlik Şubesi Başkanlığı
Telefon:0 328 718 20 01
Fax:0 328 718 84 00
Adres:Yedimart Mah. Şehit Arif Sert Sok. 80750 Kadirli-Osmaniye
Web Sitesi:https://www.tsk.tr/
Güncelleme:19.03.2019

Sumbas Askerlik Şubesi Başkanlığı Osmaniye Hakkında
Sumbas Askerlik Şubesi Başkanlığı Osmaniye OSMANİYE ili SUMBAS ilçesinde Yedimart Mah. Şehit Arif Sert Sok. 80750 Kadirli-Osmaniye adresinde hizmet vermektedir. Sumbas Askerlik Şubesi Başkanlığı Osmaniye'na 0 328 718 20 01 telefon numarasından ve 0 328 718 84 00 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Sumbas Askerlik Şubesi Başkanlığı Osmaniye iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Sumbas Askerlik Şubesi Başkanlığı Osmaniye, OSMANİYE, SUMBAS şehrinde Askerlik Şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer askerlik şubesi tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana ASAL Bölge Başkanlığı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen askerlik şubesinin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok: