19 Mart 2019 Salı

Babaeski Askerlik Şubesi Başkanlığı KırklareliŞube Adı:Babaeski Askerlik Şubesi Başkanlığı Kırklareli
Yetkili Şube:Lüleburgaz Askerlik Şubesi Başkanlığı
Telefon:0 288 417 11 47
Fax:0 288 412 66 08
Adres:İstiklal Mah. İstanbul Cad. Canan Sok. No:1 39750 Lüleburgaz-Kırklareli
Web Sitesi:https://www.tsk.tr/
Güncelleme:19.03.2019

Babaeski Askerlik Şubesi Başkanlığı Kırklareli Hakkında
Babaeski Askerlik Şubesi Başkanlığı Kırklareli KIRKLARELİ ili BABAESKİ ilçesinde İstiklal Mah. İstanbul Cad. Canan Sok. No:1 39750 Lüleburgaz-Kırklareli adresinde hizmet vermektedir. Babaeski Askerlik Şubesi Başkanlığı Kırklareli'na 0 288 417 11 47 telefon numarasından ve 0 288 412 66 08 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Babaeski Askerlik Şubesi Başkanlığı Kırklareli iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Babaeski Askerlik Şubesi Başkanlığı Kırklareli, KIRKLARELİ, BABAESKİ şehrinde Askerlik Şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer askerlik şubesi tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana ASAL Bölge Başkanlığı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen askerlik şubesinin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok: