19 Mart 2019 Salı

İskenderun Askerlik Şubesi Başkanlığı HatayŞube Adı:İskenderun Askerlik Şubesi Başkanlığı Hatay
Yetkili Şube:İskenderun Askerlik Şubesi Başkanlığı
Telefon:0 326 613 36 41
Fax:0 326 614 35 05
Adres:Pınarbaşı Mah.Pınarbaşı Cad. 31200 İskenderun-Hatay
Web Sitesi:https://www.tsk.tr/
Güncelleme:19.03.2019

İskenderun Askerlik Şubesi Başkanlığı Hatay Hakkında
İskenderun Askerlik Şubesi Başkanlığı Hatay HATAY ili İSKENDERUN ilçesinde Pınarbaşı Mah.Pınarbaşı Cad. 31200 İskenderun-Hatay adresinde hizmet vermektedir. İskenderun Askerlik Şubesi Başkanlığı Hatay'na 0 326 613 36 41 telefon numarasından ve 0 326 614 35 05 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

İskenderun Askerlik Şubesi Başkanlığı Hatay iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. İskenderun Askerlik Şubesi Başkanlığı Hatay, HATAY, İSKENDERUN şehrinde Askerlik Şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer askerlik şubesi tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana ASAL Bölge Başkanlığı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen askerlik şubesinin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok: