19 Mart 2019 Salı

Saimbeyli Askerlik Şubesi Başkanlığı AdanaŞube Adı:Saimbeyli Askerlik Şubesi Başkanlığı Adana
Yetkili Şube:Saimbeyli Askerlik Şubesi Başkanlığı
Telefon:0 322 761 20 04
Fax:0 322 761 26 57
Adres:İslam Mahallesi Cumhuriyet Cad. Hükümet Konağı Kat:3 0740 Saimbeyli-Adana
Web Sitesi:https://www.tsk.tr/
Güncelleme:19.03.2019

Saimbeyli Askerlik Şubesi Başkanlığı Adana Hakkında
Saimbeyli Askerlik Şubesi Başkanlığı Adana ADANA ili SAİMBEYLİ ilçesinde İslam Mahallesi Cumhuriyet Cad. Hükümet Konağı Kat:3 0740 Saimbeyli-Adana adresinde hizmet vermektedir. Saimbeyli Askerlik Şubesi Başkanlığı Adana'na 0 322 761 20 04 telefon numarasından ve 0 322 761 26 57 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Saimbeyli Askerlik Şubesi Başkanlığı Adana iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Saimbeyli Askerlik Şubesi Başkanlığı Adana, ADANA, SAİMBEYLİ şehrinde Askerlik Şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer askerlik şubesi tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana ASAL Bölge Başkanlığı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen askerlik şubesinin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok: