19 Mart 2019 Salı

Pazaryolu Askerlik Şubesi Başkanlığı ErzurumŞube Adı:Pazaryolu Askerlik Şubesi Başkanlığı Erzurum
Yetkili Şube:İspir Askerlik Şubesi Başkanlığı
Telefon:0 442 451 30 10
Fax:0 442 451 25 09
Adres:Aşağı Mah.Cami Sok.Hükümet Konağı Yanı 25900 İspir-Erzurum
Web Sitesi:https://www.tsk.tr/
Güncelleme:19.03.2019

Pazaryolu Askerlik Şubesi Başkanlığı Erzurum Hakkında
Pazaryolu Askerlik Şubesi Başkanlığı Erzurum ERZURUM ili PAZARYOLU ilçesinde Aşağı Mah.Cami Sok.Hükümet Konağı Yanı 25900 İspir-Erzurum adresinde hizmet vermektedir. Pazaryolu Askerlik Şubesi Başkanlığı Erzurum'na 0 442 451 30 10 telefon numarasından ve 0 442 451 25 09 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Pazaryolu Askerlik Şubesi Başkanlığı Erzurum iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Pazaryolu Askerlik Şubesi Başkanlığı Erzurum, ERZURUM, PAZARYOLU şehrinde Askerlik Şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer askerlik şubesi tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana ASAL Bölge Başkanlığı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen askerlik şubesinin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok: