19 Mart 2019 Salı

Nurdağı Askerlik Şubesi Başkanlığı GaziantepŞube Adı:Nurdağı Askerlik Şubesi Başkanlığı Gaziantep
Yetkili Şube:İslahiye Askerlik Şubesi Başkanlığı
Telefon:0 342 862 10 08
Fax:0 342 862 31 23
Adres:Çamlıca Mah. İstasyon Cad. 27800 İslahiye- Gaziantep
Web Sitesi:https://www.tsk.tr/
Güncelleme:19.03.2019

Nurdağı Askerlik Şubesi Başkanlığı Gaziantep Hakkında
Nurdağı Askerlik Şubesi Başkanlığı Gaziantep GAZİANTEP ili NURDAĞI ilçesinde Çamlıca Mah. İstasyon Cad. 27800 İslahiye- Gaziantep adresinde hizmet vermektedir. Nurdağı Askerlik Şubesi Başkanlığı Gaziantep'na 0 342 862 10 08 telefon numarasından ve 0 342 862 31 23 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Nurdağı Askerlik Şubesi Başkanlığı Gaziantep iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Nurdağı Askerlik Şubesi Başkanlığı Gaziantep, GAZİANTEP, NURDAĞI şehrinde Askerlik Şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer askerlik şubesi tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana ASAL Bölge Başkanlığı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen askerlik şubesinin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok: