19 Mart 2019 Salı

Mihalgazi Askerlik Şubesi Başkanlığı EskişehirŞube Adı:Mihalgazi Askerlik Şubesi Başkanlığı Eskişehir
Yetkili Şube:Tepebaşı Askerlik Şubesi Başkanlığı
Telefon:0 222 230 39 24
Fax:0 222 220 21 60
Adres:Cunudiye Mah.Şube Sok. No:1 26030 Odunpazarı-Eskişehir
Web Sitesi:https://www.tsk.tr/
Güncelleme:19.03.2019

Mihalgazi Askerlik Şubesi Başkanlığı Eskişehir Hakkında
Mihalgazi Askerlik Şubesi Başkanlığı Eskişehir ESKİŞEHİR ili MİHALGAZİ ilçesinde Cunudiye Mah.Şube Sok. No:1 26030 Odunpazarı-Eskişehir adresinde hizmet vermektedir. Mihalgazi Askerlik Şubesi Başkanlığı Eskişehir'na 0 222 230 39 24 telefon numarasından ve 0 222 220 21 60 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Mihalgazi Askerlik Şubesi Başkanlığı Eskişehir iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Mihalgazi Askerlik Şubesi Başkanlığı Eskişehir, ESKİŞEHİR, MİHALGAZİ şehrinde Askerlik Şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer askerlik şubesi tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana ASAL Bölge Başkanlığı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen askerlik şubesinin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok: