19 Mart 2019 Salı

Sarıcakaya Askerlik Şubesi Başkanlığı EskişehirŞube Adı:Sarıcakaya Askerlik Şubesi Başkanlığı Eskişehir
Yetkili Şube:Tepebaşı Askerlik Şubesi Başkanlığı
Telefon:0 222 230 39 24
Fax:0 222 220 21 60
Adres:Cunudiye Mah.Şube Sok. No:1 26030 Odunpazarı-Eskişehir
Web Sitesi:https://www.tsk.tr/
Güncelleme:19.03.2019

Sarıcakaya Askerlik Şubesi Başkanlığı Eskişehir Hakkında
Sarıcakaya Askerlik Şubesi Başkanlığı Eskişehir ESKİŞEHİR ili SARICAKAYA ilçesinde Cunudiye Mah.Şube Sok. No:1 26030 Odunpazarı-Eskişehir adresinde hizmet vermektedir. Sarıcakaya Askerlik Şubesi Başkanlığı Eskişehir'na 0 222 230 39 24 telefon numarasından ve 0 222 220 21 60 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Sarıcakaya Askerlik Şubesi Başkanlığı Eskişehir iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Sarıcakaya Askerlik Şubesi Başkanlığı Eskişehir, ESKİŞEHİR, SARICAKAYA şehrinde Askerlik Şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer askerlik şubesi tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana ASAL Bölge Başkanlığı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen askerlik şubesinin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok: