19 Mart 2019 Salı

Lice Askerlik Şubesi Başkanlığı DiyarbakırŞube Adı:Lice Askerlik Şubesi Başkanlığı Diyarbakır
Yetkili Şube:Lice Askerlik Şubesi Başkanlığı
Telefon:0 412 861 23 38
Fax:0 412 861 23 46
Adres:Yenişehir Mah. Milli Güvenlik Cad. 21700 Lice-Diyarbakır
Web Sitesi:https://www.tsk.tr/
Güncelleme:19.03.2019

Lice Askerlik Şubesi Başkanlığı Diyarbakır Hakkında
Lice Askerlik Şubesi Başkanlığı Diyarbakır DİYARBAKIR ili LİCE ilçesinde Yenişehir Mah. Milli Güvenlik Cad. 21700 Lice-Diyarbakır adresinde hizmet vermektedir. Lice Askerlik Şubesi Başkanlığı Diyarbakır'na 0 412 861 23 38 telefon numarasından ve 0 412 861 23 46 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Lice Askerlik Şubesi Başkanlığı Diyarbakır iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Lice Askerlik Şubesi Başkanlığı Diyarbakır, DİYARBAKIR, LİCE şehrinde Askerlik Şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer askerlik şubesi tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana ASAL Bölge Başkanlığı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen askerlik şubesinin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok: