19 Mart 2019 Salı

Lalapaşa Askerlik Şubesi Başkanlığı EdirneŞube Adı:Lalapaşa Askerlik Şubesi Başkanlığı Edirne
Yetkili Şube:Edirne Askerlik Şubesi Başkanlığı
Telefon:0 284 212 32 38
Fax:0 284 214 52 81
Adres:Şükrü Paşa Mah. Turan Dursun Cad. 22030 Edirne
Web Sitesi:https://www.tsk.tr/
Güncelleme:19.03.2019

Lalapaşa Askerlik Şubesi Başkanlığı Edirne Hakkında
Lalapaşa Askerlik Şubesi Başkanlığı Edirne EDİRNE ili LALAPAŞA ilçesinde Şükrü Paşa Mah. Turan Dursun Cad. 22030 Edirne adresinde hizmet vermektedir. Lalapaşa Askerlik Şubesi Başkanlığı Edirne'na 0 284 212 32 38 telefon numarasından ve 0 284 214 52 81 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Lalapaşa Askerlik Şubesi Başkanlığı Edirne iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Lalapaşa Askerlik Şubesi Başkanlığı Edirne, EDİRNE, LALAPAŞA şehrinde Askerlik Şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer askerlik şubesi tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana ASAL Bölge Başkanlığı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen askerlik şubesinin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok: