19 Mart 2019 Salı

Kızılcahamam Askerlik Şubesi Başkanlığı AnkaraŞube Adı:Kızılcahamam Askerlik Şubesi Başkanlığı Ankara
Yetkili Şube:Kızılacahamam Askerlik Şubesi Başkanlığı
Telefon:0 312 736 10 05
Fax:0 312 736 00 66
Adres:Akçay Mah. Şehit Abdullah Ünsal Sok. No:1 06890 Kızılcahamam-Ankara
Web Sitesi:https://www.tsk.tr/
Güncelleme:19.03.2019

Kızılcahamam Askerlik Şubesi Başkanlığı Ankara Hakkında
Kızılcahamam Askerlik Şubesi Başkanlığı Ankara ANKARA ili KIZILCAHAMAM ilçesinde Akçay Mah. Şehit Abdullah Ünsal Sok. No:1 06890 Kızılcahamam-Ankara adresinde hizmet vermektedir. Kızılcahamam Askerlik Şubesi Başkanlığı Ankara'na 0 312 736 10 05 telefon numarasından ve 0 312 736 00 66 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Kızılcahamam Askerlik Şubesi Başkanlığı Ankara iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Kızılcahamam Askerlik Şubesi Başkanlığı Ankara, ANKARA, KIZILCAHAMAM şehrinde Askerlik Şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer askerlik şubesi tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana ASAL Bölge Başkanlığı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen askerlik şubesinin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok: