19 Mart 2019 Salı

Köprüköy Askerlik Şubesi Başkanlığı ErzurumŞube Adı:Köprüköy Askerlik Şubesi Başkanlığı Erzurum
Yetkili Şube:Pasinler Askerlik Şubesi Başkanlığı
Telefon:0 442 661 31 38
Fax:0 442 661 26 01
Adres:Kethuda Mah.Mezarlık Cad. 25300 Pasinler-Erzurum
Web Sitesi:https://www.tsk.tr/
Güncelleme:19.03.2019

Köprüköy Askerlik Şubesi Başkanlığı Erzurum Hakkında
Köprüköy Askerlik Şubesi Başkanlığı Erzurum ERZURUM ili KÖPRÜKÖY ilçesinde Kethuda Mah.Mezarlık Cad. 25300 Pasinler-Erzurum adresinde hizmet vermektedir. Köprüköy Askerlik Şubesi Başkanlığı Erzurum'na 0 442 661 31 38 telefon numarasından ve 0 442 661 26 01 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Köprüköy Askerlik Şubesi Başkanlığı Erzurum iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Köprüköy Askerlik Şubesi Başkanlığı Erzurum, ERZURUM, KÖPRÜKÖY şehrinde Askerlik Şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer askerlik şubesi tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana ASAL Bölge Başkanlığı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen askerlik şubesinin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok: