19 Mart 2019 Salı

Karacabey Askerlik Şubesi Başkanlığı BursaŞube Adı:Karacabey Askerlik Şubesi Başkanlığı Bursa
Yetkili Şube:Karacabey Askerlik Şubesi Başkanlığı
Telefon:0 224 676 13 49
Fax:0 224 676 85 11
Adres:Hüdavendigar Mah. Şehit Tarık Koyuncuoğlu Sok. No:3 16700 Karacabey-Bursa
Web Sitesi:https://www.tsk.tr/
Güncelleme:19.03.2019

Karacabey Askerlik Şubesi Başkanlığı Bursa Hakkında
Karacabey Askerlik Şubesi Başkanlığı Bursa BURSA ili KARACABEY ilçesinde Hüdavendigar Mah. Şehit Tarık Koyuncuoğlu Sok. No:3 16700 Karacabey-Bursa adresinde hizmet vermektedir. Karacabey Askerlik Şubesi Başkanlığı Bursa'na 0 224 676 13 49 telefon numarasından ve 0 224 676 85 11 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Karacabey Askerlik Şubesi Başkanlığı Bursa iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Karacabey Askerlik Şubesi Başkanlığı Bursa, BURSA, KARACABEY şehrinde Askerlik Şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer askerlik şubesi tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana ASAL Bölge Başkanlığı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen askerlik şubesinin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok: