19 Mart 2019 Salı

Hazro Askerlik Şubesi Başkanlığı DiyarbakırŞube Adı:Hazro Askerlik Şubesi Başkanlığı Diyarbakır
Yetkili Şube:Silvan Askerlik Şubesi Başkanlığı
Telefon:0 412 711 50 93
Fax:0 412 711 43 65
Adres:Konak Mah. Gazi Cad. 21640 Silvan-Diyarbakır
Web Sitesi:https://www.tsk.tr/
Güncelleme:19.03.2019

Hazro Askerlik Şubesi Başkanlığı Diyarbakır Hakkında
Hazro Askerlik Şubesi Başkanlığı Diyarbakır DİYARBAKIR ili HAZRO ilçesinde Konak Mah. Gazi Cad. 21640 Silvan-Diyarbakır adresinde hizmet vermektedir. Hazro Askerlik Şubesi Başkanlığı Diyarbakır'na 0 412 711 50 93 telefon numarasından ve 0 412 711 43 65 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Hazro Askerlik Şubesi Başkanlığı Diyarbakır iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Hazro Askerlik Şubesi Başkanlığı Diyarbakır, DİYARBAKIR, HAZRO şehrinde Askerlik Şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer askerlik şubesi tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana ASAL Bölge Başkanlığı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen askerlik şubesinin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok: