19 Mart 2019 Salı

Çatalca Askerlik Şubesi Başkanlığı İstanbulŞube Adı:Çatalca Askerlik Şubesi Başkanlığı İstanbul
Yetkili Şube:Çatalca Askerlik Şubesi Başkanlığı
Telefon:0 212 789 10 29
Fax:0 212 789 43 47
Adres:Ferhatpaşa mah. Vezir Ferhatpaşa Cad. 34540 Çatalca-İstanbul
Web Sitesi:https://www.tsk.tr/
Güncelleme:19.03.2019

Çatalca Askerlik Şubesi Başkanlığı İstanbul Hakkında
Çatalca Askerlik Şubesi Başkanlığı İstanbul İSTANBUL ili ÇATALCA ilçesinde Ferhatpaşa mah. Vezir Ferhatpaşa Cad. 34540 Çatalca-İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Çatalca Askerlik Şubesi Başkanlığı İstanbul'na 0 212 789 10 29 telefon numarasından ve 0 212 789 43 47 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Çatalca Askerlik Şubesi Başkanlığı İstanbul iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Çatalca Askerlik Şubesi Başkanlığı İstanbul, İSTANBUL, ÇATALCA şehrinde Askerlik Şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer askerlik şubesi tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana ASAL Bölge Başkanlığı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen askerlik şubesinin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok: