19 Mart 2019 Salı

Yavuzeli Askerlik Şubesi Başkanlığı GaziantepŞube Adı:Yavuzeli Askerlik Şubesi Başkanlığı Gaziantep
Yetkili Şube:Şehitkamil Askerlik Şubesi Başkanlığı
Telefon:0 342 336 08 69
Fax:0 342 338 89 93
Adres:Beyazlar Mah. Mühendis Evler Sok. Hikmet Delibaş Kışlası 27070 Şahinbey-Gaziantep
Web Sitesi:https://www.tsk.tr/
Güncelleme:19.03.2019

Yavuzeli Askerlik Şubesi Başkanlığı Gaziantep Hakkında
Yavuzeli Askerlik Şubesi Başkanlığı Gaziantep GAZİANTEP ili YAVUZELİ ilçesinde Beyazlar Mah. Mühendis Evler Sok. Hikmet Delibaş Kışlası 27070 Şahinbey-Gaziantep adresinde hizmet vermektedir. Yavuzeli Askerlik Şubesi Başkanlığı Gaziantep'na 0 342 336 08 69 telefon numarasından ve 0 342 338 89 93 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Yavuzeli Askerlik Şubesi Başkanlığı Gaziantep iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Yavuzeli Askerlik Şubesi Başkanlığı Gaziantep, GAZİANTEP, YAVUZELİ şehrinde Askerlik Şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer askerlik şubesi tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana ASAL Bölge Başkanlığı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen askerlik şubesinin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok: