19 Mart 2019 Salı

Merkez Askerlik Şubesi Başkanlığı KırşehirŞube Adı:Merkez Askerlik Şubesi Başkanlığı Kırşehir
Yetkili Şube:Kırşehir Askerlik Şubesi Başkanlığı
Telefon:0 386 214 33 95
Fax:0 386 214 33 96
Adres:Aşıkpaşa Mah. Ankara Cad. Özel İdare Karşısı 40200 Kırşehir
Web Sitesi:https://www.tsk.tr/
Güncelleme:19.03.2019

Merkez Askerlik Şubesi Başkanlığı Kırşehir Hakkında
Merkez Askerlik Şubesi Başkanlığı Kırşehir KIRŞEHİR ili MERKEZ ilçesinde Aşıkpaşa Mah. Ankara Cad. Özel İdare Karşısı 40200 Kırşehir adresinde hizmet vermektedir. Merkez Askerlik Şubesi Başkanlığı Kırşehir'na 0 386 214 33 95 telefon numarasından ve 0 386 214 33 96 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Merkez Askerlik Şubesi Başkanlığı Kırşehir iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Merkez Askerlik Şubesi Başkanlığı Kırşehir, KIRŞEHİR, MERKEZ şehrinde Askerlik Şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer askerlik şubesi tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana ASAL Bölge Başkanlığı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen askerlik şubesinin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok: