19 Mart 2019 Salı

Merkez Askerlik Şubesi Başkanlığı OsmaniyeŞube Adı:Merkez Askerlik Şubesi Başkanlığı Osmaniye
Yetkili Şube:Osmaniye Askerlik Şubesi Başkanlığı
Telefon:0 328 814 11 02
Fax:0 328 813 74 39
Adres:Selimiye Mah. Musa Şahın Bulvarı 80100 Osmaniye
Web Sitesi:https://www.tsk.tr/
Güncelleme:19.03.2019

Merkez Askerlik Şubesi Başkanlığı Osmaniye Hakkında
Merkez Askerlik Şubesi Başkanlığı Osmaniye OSMANİYE ili MERKEZ ilçesinde Selimiye Mah. Musa Şahın Bulvarı 80100 Osmaniye adresinde hizmet vermektedir. Merkez Askerlik Şubesi Başkanlığı Osmaniye'na 0 328 814 11 02 telefon numarasından ve 0 328 813 74 39 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Merkez Askerlik Şubesi Başkanlığı Osmaniye iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Merkez Askerlik Şubesi Başkanlığı Osmaniye, OSMANİYE, MERKEZ şehrinde Askerlik Şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer askerlik şubesi tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana ASAL Bölge Başkanlığı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen askerlik şubesinin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok: