19 Mart 2019 Salı

Karaisalı Askerlik Şubesi Başkanlığı Adana



Şube Adı:Karaisalı Askerlik Şubesi Başkanlığı Adana
Yetkili Şube:Seyhan Askerlik Şubesi Başkanlığı
Telefon:0 322 344 40 40
Fax:0 322 344 40 58
Adres:Eğe Bağatur Bul. Kışla Mah. 01230 Yüreğir-Adana
Web Sitesi:https://www.tsk.tr/
Güncelleme:19.03.2019

Karaisalı Askerlik Şubesi Başkanlığı Adana Hakkında
Karaisalı Askerlik Şubesi Başkanlığı Adana ADANA ili KARAİSALI ilçesinde Eğe Bağatur Bul. Kışla Mah. 01230 Yüreğir-Adana adresinde hizmet vermektedir. Karaisalı Askerlik Şubesi Başkanlığı Adana'na 0 322 344 40 40 telefon numarasından ve 0 322 344 40 58 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Karaisalı Askerlik Şubesi Başkanlığı Adana iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Karaisalı Askerlik Şubesi Başkanlığı Adana, ADANA, KARAİSALI şehrinde Askerlik Şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer askerlik şubesi tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana ASAL Bölge Başkanlığı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen askerlik şubesinin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok: