19 Mart 2019 Salı

Çekerek Askerlik Şubesi Başkanlığı YozgatŞube Adı:Çekerek Askerlik Şubesi Başkanlığı Yozgat
Yetkili Şube:Çekerek Askerlik Şubesi Başkanlığı
Telefon:0 354 468 10 87
Fax:0 354 468 25 80
Adres:Yeniyol Mah. Hastane Sok. No:6 6650 Çekerek-Yozgat
Web Sitesi:https://www.tsk.tr/
Güncelleme:19.03.2019

Çekerek Askerlik Şubesi Başkanlığı Yozgat Hakkında
Çekerek Askerlik Şubesi Başkanlığı Yozgat YOZGAT ili ÇEKEREK ilçesinde Yeniyol Mah. Hastane Sok. No:6 6650 Çekerek-Yozgat adresinde hizmet vermektedir. Çekerek Askerlik Şubesi Başkanlığı Yozgat'na 0 354 468 10 87 telefon numarasından ve 0 354 468 25 80 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Çekerek Askerlik Şubesi Başkanlığı Yozgat iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Çekerek Askerlik Şubesi Başkanlığı Yozgat, YOZGAT, ÇEKEREK şehrinde Askerlik Şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer askerlik şubesi tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana ASAL Bölge Başkanlığı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen askerlik şubesinin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok: