19 Mart 2019 Salı

Şereflikoçhisar Askerlik Şubesi Başkanlığı AnkaraŞube Adı:Şereflikoçhisar Askerlik Şubesi Başkanlığı Ankara
Yetkili Şube:Şereflikoçhisar Askerlik Şubesi Başkanlığı
Telefon:0 312 687 17 51
Fax:0 312 687 62 77
Adres:Mustafacık Mah. Er Sok. No:2 06950 Şereflikoçhisar-Ankara
Web Sitesi:https://www.tsk.tr/
Güncelleme:19.03.2019

Şereflikoçhisar Askerlik Şubesi Başkanlığı Ankara Hakkında
Şereflikoçhisar Askerlik Şubesi Başkanlığı Ankara ANKARA ili ŞEREFLİKOÇHİSAR ilçesinde Mustafacık Mah. Er Sok. No:2 06950 Şereflikoçhisar-Ankara adresinde hizmet vermektedir. Şereflikoçhisar Askerlik Şubesi Başkanlığı Ankara'na 0 312 687 17 51 telefon numarasından ve 0 312 687 62 77 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Şereflikoçhisar Askerlik Şubesi Başkanlığı Ankara iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Şereflikoçhisar Askerlik Şubesi Başkanlığı Ankara, ANKARA, ŞEREFLİKOÇHİSAR şehrinde Askerlik Şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer askerlik şubesi tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana ASAL Bölge Başkanlığı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen askerlik şubesinin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok: