19 Mart 2019 Salı

Pınarbaşı Askerlik Şubesi Başkanlığı KastamonuŞube Adı:Pınarbaşı Askerlik Şubesi Başkanlığı Kastamonu
Yetkili Şube:Kastamonu Askerlik Şubesi Başkanlığı
Telefon:0 366 214 10 23
Fax:0 366 212 22 93
Adres:Cebrail Mah. Albay Oğuz Yalçınkaya Cad. 37200 Kastamonu
Web Sitesi:https://www.tsk.tr/
Güncelleme:19.03.2019

Pınarbaşı Askerlik Şubesi Başkanlığı Kastamonu Hakkında
Pınarbaşı Askerlik Şubesi Başkanlığı Kastamonu KASTAMONU ili PINARBAŞI ilçesinde Cebrail Mah. Albay Oğuz Yalçınkaya Cad. 37200 Kastamonu adresinde hizmet vermektedir. Pınarbaşı Askerlik Şubesi Başkanlığı Kastamonu'na 0 366 214 10 23 telefon numarasından ve 0 366 212 22 93 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Pınarbaşı Askerlik Şubesi Başkanlığı Kastamonu iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Pınarbaşı Askerlik Şubesi Başkanlığı Kastamonu, KASTAMONU, PINARBAŞI şehrinde Askerlik Şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer askerlik şubesi tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana ASAL Bölge Başkanlığı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen askerlik şubesinin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok: