19 Mart 2019 Salı

Pazarlar Askerlik Şubesi Başkanlığı KütahyaŞube Adı:Pazarlar Askerlik Şubesi Başkanlığı Kütahya
Yetkili Şube:Simav Askerlik Şubesi Başkanlığı
Telefon:0 274 513 70 90
Fax:0 274 513 50 28
Adres:Fatih Mah. Kışla Cad.No:81 Simav-Kütahya
Web Sitesi:https://www.tsk.tr/
Güncelleme:19.03.2019

Pazarlar Askerlik Şubesi Başkanlığı Kütahya Hakkında
Pazarlar Askerlik Şubesi Başkanlığı Kütahya KÜTAHYA ili PAZARLAR ilçesinde Fatih Mah. Kışla Cad.No:81 Simav-Kütahya adresinde hizmet vermektedir. Pazarlar Askerlik Şubesi Başkanlığı Kütahya'na 0 274 513 70 90 telefon numarasından ve 0 274 513 50 28 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Pazarlar Askerlik Şubesi Başkanlığı Kütahya iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Pazarlar Askerlik Şubesi Başkanlığı Kütahya, KÜTAHYA, PAZARLAR şehrinde Askerlik Şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer askerlik şubesi tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana ASAL Bölge Başkanlığı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen askerlik şubesinin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok: