19 Mart 2019 Salı

Merkez Askerlik Şubesi Başkanlığı ŞanlıurfaŞube Adı:Merkez Askerlik Şubesi Başkanlığı Şanlıurfa
Yetkili Şube:Şanlıurfa Askerlik Şubesi Başkanlığı
Telefon:0 414 313 15 30
Fax:0 414 313 68 58
Adres:Esentepe Mah. Osmangazi Cad. 61100 Şanlıurfa
Web Sitesi:https://www.tsk.tr/
Güncelleme:19.03.2019

Merkez Askerlik Şubesi Başkanlığı Şanlıurfa Hakkında
Merkez Askerlik Şubesi Başkanlığı Şanlıurfa ŞANLIURFA ili MERKEZ ilçesinde Esentepe Mah. Osmangazi Cad. 61100 Şanlıurfa adresinde hizmet vermektedir. Merkez Askerlik Şubesi Başkanlığı Şanlıurfa'na 0 414 313 15 30 telefon numarasından ve 0 414 313 68 58 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Merkez Askerlik Şubesi Başkanlığı Şanlıurfa iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Merkez Askerlik Şubesi Başkanlığı Şanlıurfa, ŞANLIURFA, MERKEZ şehrinde Askerlik Şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer askerlik şubesi tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana ASAL Bölge Başkanlığı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen askerlik şubesinin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok: