19 Mart 2019 Salı

Kınık Askerlik Şubesi Başkanlığı İzmirŞube Adı:Kınık Askerlik Şubesi Başkanlığı İzmir
Yetkili Şube:Bergama Askerlik Şubesi Başkanlığı
Telefon:0 232 632 19 38
Fax:0 232 632 44 44
Adres:İslamsaray Mah. Şube Sok. No:10 Bergama-İzmir
Web Sitesi:https://www.tsk.tr/
Güncelleme:19.03.2019

Kınık Askerlik Şubesi Başkanlığı İzmir Hakkında
Kınık Askerlik Şubesi Başkanlığı İzmir İZMİR ili KINIK ilçesinde İslamsaray Mah. Şube Sok. No:10 Bergama-İzmir adresinde hizmet vermektedir. Kınık Askerlik Şubesi Başkanlığı İzmir'na 0 232 632 19 38 telefon numarasından ve 0 232 632 44 44 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Kınık Askerlik Şubesi Başkanlığı İzmir iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Kınık Askerlik Şubesi Başkanlığı İzmir, İZMİR, KINIK şehrinde Askerlik Şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer askerlik şubesi tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana ASAL Bölge Başkanlığı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen askerlik şubesinin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok: