19 Mart 2019 Salı

Karakeçili Askerlik Şubesi Başkanlığı KırıkkaleŞube Adı:Karakeçili Askerlik Şubesi Başkanlığı Kırıkkale
Yetkili Şube:Kırıkkale Askerlik Şubesi Başkanlığı
Telefon:0 318 224 70 00
Fax:0 318 224 64 59
Adres:Fabrikalar Mah. Çamtepe As. Loj. Yanı 71100 Kırıkkale
Web Sitesi:https://www.tsk.tr/
Güncelleme:19.03.2019

Karakeçili Askerlik Şubesi Başkanlığı Kırıkkale Hakkında
Karakeçili Askerlik Şubesi Başkanlığı Kırıkkale KIRIKKALE ili KARAKEÇİLİ ilçesinde Fabrikalar Mah. Çamtepe As. Loj. Yanı 71100 Kırıkkale adresinde hizmet vermektedir. Karakeçili Askerlik Şubesi Başkanlığı Kırıkkale'na 0 318 224 70 00 telefon numarasından ve 0 318 224 64 59 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Karakeçili Askerlik Şubesi Başkanlığı Kırıkkale iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Karakeçili Askerlik Şubesi Başkanlığı Kırıkkale, KIRIKKALE, KARAKEÇİLİ şehrinde Askerlik Şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer askerlik şubesi tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana ASAL Bölge Başkanlığı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen askerlik şubesinin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok: