19 Mart 2019 Salı

Gümüşhacıköy Askerlik Şubesi Başkanlığı AmasyaŞube Adı:Gümüşhacıköy Askerlik Şubesi Başkanlığı Amasya
Yetkili Şube:Merzifon Askerlik Şubesi Başkanlığı
Telefon:0 358 513 11 58
Fax:0 358 513 32 94
Adres:Sofular Mah. Hüseyin Rifat Bey Cad. No:1 05300 Merzifon-Amasya
Web Sitesi:https://www.tsk.tr/
Güncelleme:19.03.2019

Gümüşhacıköy Askerlik Şubesi Başkanlığı Amasya Hakkında
Gümüşhacıköy Askerlik Şubesi Başkanlığı Amasya AMASYA ili GÜMÜŞHACIKÖY ilçesinde Sofular Mah. Hüseyin Rifat Bey Cad. No:1 05300 Merzifon-Amasya adresinde hizmet vermektedir. Gümüşhacıköy Askerlik Şubesi Başkanlığı Amasya'na 0 358 513 11 58 telefon numarasından ve 0 358 513 32 94 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Gümüşhacıköy Askerlik Şubesi Başkanlığı Amasya iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Gümüşhacıköy Askerlik Şubesi Başkanlığı Amasya, AMASYA, GÜMÜŞHACIKÖY şehrinde Askerlik Şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer askerlik şubesi tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana ASAL Bölge Başkanlığı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen askerlik şubesinin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok: