19 Mart 2019 Salı

Çiftlikköy Askerlik Şubesi Başkanlığı YalovaŞube Adı:Çiftlikköy Askerlik Şubesi Başkanlığı Yalova
Yetkili Şube:Yalova Askerlik Şubesi Başkanlığı
Telefon:0 226 814 10 71
Fax:0 226 812 61 34
Adres:Gaziosmanpaşa Plevne Cad. İzmit Yol Kavşağı Dörtyol Mevkii No:1 77100 Yalova
Web Sitesi:https://www.tsk.tr/
Güncelleme:19.03.2019

Çiftlikköy Askerlik Şubesi Başkanlığı Yalova Hakkında
Çiftlikköy Askerlik Şubesi Başkanlığı Yalova YALOVA ili ÇİFTLİKKÖY ilçesinde Gaziosmanpaşa Plevne Cad. İzmit Yol Kavşağı Dörtyol Mevkii No:1 77100 Yalova adresinde hizmet vermektedir. Çiftlikköy Askerlik Şubesi Başkanlığı Yalova'na 0 226 814 10 71 telefon numarasından ve 0 226 812 61 34 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Çiftlikköy Askerlik Şubesi Başkanlığı Yalova iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Çiftlikköy Askerlik Şubesi Başkanlığı Yalova, YALOVA, ÇİFTLİKKÖY şehrinde Askerlik Şubesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu Şubenin resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer askerlik şubesi tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana ASAL Bölge Başkanlığı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen askerlik şubesinin üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok: